Logo

045/524 2045
045/524 2046

Poliklinika AGEL Zvolen

Železničná poliklinika vznikla vo Zvolene v roku 1955. Už viac ako 65 rokov pomáha zamestnancom železníc s vykonávaním pracovnej zdravotnej služby, zároveň  však lieči aj ľudí z celého regiónu Podpoľania. Pomocou širokého spektra ambulancií poskytuje komplexnú a nadštandardnú starostlivosť pre všetkých pacientov. V príjemných priestoroch situovaných v centre mesta Zvolen sa nachádza množstvo ambulancií, od ambulancií všeobecného lekárstva až po špecializované ambulancie v desiatich odbornostiach. Poliklinika zabezpečuje komplexnú stomatologickú zdravotnú starostlivosť v troch stomatologických ambulanciách spolu s dentálnou hygienou. Veľmi žiadané je fyziatricko-rehabilitačné pracovisko zamerané na liečbu pohybového aparátu. Súčasťou polikliniky sú aj spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky, akými sú funkčná diagnostika, denzitometria a rádiológia.